Mēs būsim tā, mēs būsim tā,

Kā margrietiņas vainagā,

Kā bērzu rinda mežmalā,

Kā gliemežvāki jūrmalā,

Kā balta svītra karogā,

Kā balta svītra karogā.

Rudens, kas ir atnācis nesteidzīgi lēni, ir nemainīgs kā viss neizbēgamais šajā pasaulē, tomēr arī skaists un mierīgs. Rudens ienācis un paciemojies katrā sirdī, un, izgreznojot Latviju, ir līdzi atnesis patriotisku noskaņu.

Skolā valdīja svētku noskaņa. To rada skaisti izrotātās klases, bērnudarza telpas kuras skolēni un skolotāji bija centušies izdekorēt ar zīmējumiem uz sienām. Skolēni, skolotāji, skolas darbinieki, kuri pie krūtīm piesprauduši sarkanbaltsarkanās lentītes, izskatās neizsakāmi laimīgi un lepni par sevi un piederību savai valstij.

13.11. Skultes skolā atzīmējām Lāčplēša dienu. Pie mums viesojās Mārupes novada Jaunsargi. Puiši mums stāstīja, kas ir Lāčplēsa diena, un kāpēc šī diena Latvijas vēsturē ir nozīmīga. Skatijāmies filmu par Latvijas karoga vēsturi, un kā ir radies mūsu valsts karogs. Jaunsargi iztāstija visu par Jaunsardzi. Bērniem noslēgumā bija spēka un izveicības atrakcija - "Iejūties jaunsarga lomā." Pasakumā piedalijās PII "Mārītes", "Lāsītes", "Taurenīši" un visas 1-4 klases skolēni.

Pēcpusdienā gājām skolas pagalmā, un aizdedzām svecītes par godu kritušajiem karavīriem. Veidojām no svecītem Latvijas karoga kontūru. Paldies visiem, kas piedalījās šajā jaukajā pasākumā. Paldies visiem, kas rūpējās, lai ši diena paliktu atmiņā mūsu bērniem.