Skultes sākumskola jau tradicionāli rīko pavasarīgus sporta svētkus. Arī šogad mēs sagaidījām viesus no mūsu novada kaimiņu bērnu dārziem. Sportot ieradās sagatavošanas grupas no PII “Zeltrīti”, Jaunmārupes pamatskolas PII. Katrai grupai bija sava devīze.

 Arī Mārupes novada Skultes sākumskolas sagatavošanas grupas “Mārītes” un “Saulītes” piedalījās svētkos. Skolotājs Vilks un Lācis sumināja ciemiņus ar Sporta dienas himnu un izkustināja aktīvās rotaļās. Pēc iesildīšanās mazie sportisti devās uz sporta stacijām, kur kopā ar Vāverēm, Ežiem un Zaķiem (proti, skolotājiem) piedalījās veiklības stafetēs, vēla bumbas, nesa pāri mežam čūsku, cepa pankūkas, un darīja vēl daudz ko citu. Jāatzīst, ka sporta laukumu pārpildīja azarts, emocijas un komandu gars. Skaļi atbalstot cits citu, bērni cītīgi izpildīja sagatavotos uzdevumus.

Pasākuma beigās, apbalvošanas laikā, visiem par prieku pie debesīm parādījās spoža saule. Tas nozīmēja, ka sporta svētki “Pavasari sagaidām, ziemu pavadām”  sasniedza savu mērķi – sagaidīja pavasari. Kā arī dāvāja pirmsskolniekiem lielisku iespēju izkustēties un pasportot.

 

                                                                                Anna Čeiča-Sultane