Radošās darbnīcas bērniem organizēja PII skolotāji. Mazajiem bija ļoti interesanti, savukārt kolēģiem tika iespēja dalīties pieredzē un ar idejām. Katrā grupiņā notika dažādas tematiskās darbnīcas. Audzēkņi iepazina koku lapas, veidoja tās, krāsoja, izgleznoja, darināja dažādus dekorus un rokdarbus.

Piemēram, darbnīcā “Krāsainās lapas” bērni iepazina lapu struktūru un krāšņumu, velkot pāri lapai ar krītiņiem un veidojot uz savas papīra lapas īstu lapu viesuli. “Lapu frizūrās” bērni izmēģināja matu meistara talantus, veidojot izsmalcinātas frizūras no sausiem ziediem, un, protams, lapām.

Darbnīcā “Lapu maskas” pirmsskolēni veidoja no lapām maskas, un vēlāk droši varēja izspēlēt īstu masku balli. Savukārt “Jautros lapu dzīvnieciņus” audzēkņi darināja ne tikai no lapām, bet arī dažādiem spīguļiem, krāsainām līmēm un citiem spilgtiem vizuālās mākslas līdzekļiem.

Ar prieku var atzīt, ka mazie pavadīja laiku ne tikai jautri un atraktīvi, bet arī ļoti izzinoši un lietderīgi. Iepazina lapu īpašības un īpatnības, dažādas darba tehnikas, radošas idejas. Saņēma pozitīvu, iedvesmojošu lādiņu lai piedalīties arī nākamajās darbnīcās, kas noteikti būs tuvākajā laikā. 

Skolotāja Anna Čeiča-Sultane